agenda-to.com
concertkalender België Nederland

Dour (Archief)

Naam:Dour 
Afkorting:Dour 
Land:
Genre: 
Evenementen:Toon komende -
Voorbije concerten - evenementen
DOUR: Isola; Melissa Auf Der Maur; Tinariwen; Calvin Harris Live; Family Jammin; Danakil; Bushman; Lee Perry; Max Romeo; Congos; Capleton & David House Crew; Mr. Vegas &the Thugs Band; Curry & Coco; Skarbone 14; Anti-pop Consortium; Buraka Som Sistema; Sexy Sus; Baddies; Balkan Beat Box; Balthazar; Devendra Banhart; Ghinzu; Giant Sand; Larko; Shining; The Raveonettes; The Van Jets
| organisator: Dour |
DOUR: Lower Than Atlantis; Les Sales Majestés; Mass Hysteria; Raggasonic; De La Soul & Rhythm Roots All Stars; Etienne De Crécy Live (beats'n'cubes); Poulycroc; Les Blérots De R.a.v.e.l.; Inna De Yard All Stars Feat. Earl; Cedric; Kiddus I; Matthew Mcanuff; Der; Arkangel; Brodinski; Das Pop; Death Before Dishonor; Fucked Up; Kissy Sell Out; Pony Pony Run Run; Resistance; Skarhead; The Mahones; Vismets
| organisator: Dour |
DOUR: Los Campesinos!; Wisdom In Chains; Daedelus; Hypnotic Brass Ensemble; Été 67; Jimmy Edgar Live; Chris Cunningham; Otto Von Schirach Live; The Cracbooms; Bacon Caravan Creek; Serena Maneesh; The Antlers; General Elektriks; Aks Feat. Selah Sue; Chromeo; Dou; Absynthe Minded; Agoria; Atari Teenage Riot; A-Trak; Bong-Ra; Brother Culture; Caliban; Chrome Hoof; Customs; Dan Le Sac Vs Scroobius Pip; Dark Sensation; Dave Clarke; DJ Sonar; Dog Eat Dog; Dub Pistols; Fun Lovin' Criminals; GWAR; Peter Pan Speedrock; Sharko; Surfing Leons; The Futureheads; The Subways; Fun Lovin' Criminals
| organisator: Dour |
DOUR: Thursday July 15th; 2010; The Last Arena; Superamazoo; New-york Ska-jazz Ensemble; Eiffel; Simian Mobile Disco Live; Dance Hall; Chapelier Fou; Lucy Lucy!; Wax Tailor; Highbloo; Dj Zinc; The Count & Sinden; Schlachthofbronx; Magic Tent; Playboy's Bend; Pe; Baroness; Black Sun Empire; Faith No More; Hadouken!; Hermanos Inglesos; Mintzkov; Murdock; Piano Club; The Maccabees
| organisator: Dour |
DOUR: Aphex Twin; Hecker; Volt Selector; Rod Taylor; Bob Wasa; Positive Roots Band Live; Anthony B; Israel Vibration; Buju Banton; Mr. Vegas & The Thugz Band; Scylla; La Swija; Medine; Assassin; Kery James; Psy4 De La Rime; 5 Elements Of Hip Hop Feat. Mixmaster; Amazing Baby; An Albatross; Caribou; De Jeugd Van Tegenwoordig; Debout Sur Le Zinc; Experimental Tropic Blues Band; Heideroosjes; Jamie Lidell; Les Wampas; Madensuyu; Merdan Taplak; Mr. Vegas; Sleepy Sun; Soldout; Stuck In The Sound; The Hickey Underworld; The Horrors; The Mash; Wash Out Test
| organisator: Dour |
DOUR: Malibu Stacy; Iam; Pet Shop Boys; Danakil; Winston Mcanuff And The Homegrown Band (featuring Matthew Mcanuff); U-roy & Pablo Moses; Alborosie & Sheng Yeng Clan; Bitty Mclean With Sly & Robbie (taxi Gang); Drugstore (pure Fm) Presents; The Death Set; Chine; 65daysofstatic; All Shall Perish; Arbouretum; Arsenal; Comeback Kid; Cro-Mags; Dirty Fingers; Dr Voy; Dropkick Murphys; Esser; Gojira; Jazzanova; Kap Bambino; Lefto; Lionheart; Mix Hell; Ramon Zarate; Stijn; Surge Of Fury; The Gaslight Anthem; Typhoon
| organisator: Dour |
DOUR: Saule Et Les Pleureurs; Matthew Herbert; Le Prince Harry; Poirier Feat. Mc Zulu; Daniel Haaksman; Qemists Live; Murdock Vs Urban Forms (system-d & Baz); Tc And Mc Jakes; Chase & Status And Mc Rage; Andy C And Mc Gq; Spor; Monotonix; Amenra; Andy C; Audion; Chase & Status; Cocoon; Deadmau5; Disko Drunkards; Dr. Lektroluv; Drums Are For Parades; Freddy Loco and The Gordo's Ska Band; Friendly Fires; Isis; Joker; Les Fatals Picards; Magnus; Matthew Dear; Meshuggah; Mstrkrft; MVSC; Noisia; N-Type; Papa Dada; Pascale Picard Band; Santigold; Saule; Selah Sue; Sound Of Stereo; Steve Aoki; The Aggrolites; The Asteroids Galaxy Tour; The Bony King Of Nowhere; The Glimmers; The Jim Jones Revue; Tryo; Freddy Loco and The Gordo's Ska Band
DOUR: Black Soap
DOUR: Gogol Bordello; The (international) Noise Conspiracy; The New Pornographers; Alpha Blondy And The Solar System; Lady Saw & The Scrucialists; Alborosie & Spiritual & Shang Yeng Clan; Heavy Trash Feat. Matt Verta-ray & Jon Spencer; Beat Torrent (dj's Pfe; Chrome Hoof; Collie Buddz; Depotax; Efterklang; Hollywood Porn Stars; Kruger; La Kinky Beat; Mad Caddies; Madrugada; Nestor!; Raxinasky; Set The Tone; Shameboy; Slagsmålsklubben; The Fall; The Moonshine Playboys; The Raveonettes; Tortoise; Waxdolls
| organisator: Dour |
DOUR: Michael Rose & Dubline; Steel Pulse; Jah Cure; Midnite; Takana Zion & Manjul; Superlux; Lagwagon; Coming Soon; The Chargers; Hardfloor Live; The Subs Live; Cassius Dex'n'fx; Gildas & Masaya; Punks Jump Up; Cazals Live; South Central Live; Quit Your Dayjob; Arkangel; Autokratz; Born From Pain; Cataract; Death By Stereo; Droon; Gilles Peterson; Hatebreed; Heaven Shall Burn; I Am X; Mad Sin; Meat Puppets; Planey; Shearwater; The Bones; The Caroloregians; Typhoon; Woven Hand; X&trick
| organisator: Dour |
DOUR: X Makeena; Reprazent Live; Pinback; French Cowboy; Saint André; Jakob Maersk; Ambivalent; Richie Hawtin; Heartthrob Live; Magda; Principles Of Geometry; V.o.; Yuksek Dj Set; Bonde Do Role; J D Samson & Jo Fateman Aka Men (le Tigre Dj Set); Dj Orgasmic; Om; Agnostic Front; Arid; Backfire!; Battles; Boys Noize; Do Or Die; Future Of The Left; H2O; Ice Cube; Jeronimo; Life Of Agony; Merauder; Oxbow; Pop Levi; Roni Size; Sebastian; Surfing Leons; Surkin; The Notwist; Triggerfinger; Ultraphallus
| organisator: Dour |
DOUR: Birdy Nam Nam Live; Goldfrapp; The Hoosiers; Foals; Neon Neon; Brian Jonestown Massacre; Ivan Smagghe; Alter Ego Live; Matt Walsh; Moonbootica; Dig Up Elvis; Ellen Allien; Modeselektor; Mystery Jets; Dj Friction; Sub Focus; Pendulum Djset With Mc Verse; S; Brodinski; D.I.M.; Dub Trio; Elvis Ghettoblaster; Murdock; The Glimmers; The Teenagers; The Toasters; The Whitest Boy Alive; Tiga; Voodoo Glow Skulls; Zombie Nation;
| organisator: Dour |
DOUR: Babylon Circus Experience; Katerine; Dj Shadow; Soprano; Amon Tobin Dj Set; Keny Arkana; Hocus Pocus; Krs-one; Jason Forrest Band; Merzbow; Sizzla; X Makeena; Dr. Octagon; Beenie Man; Abstrackt Keal Agram; Les Cautionneurs; Ddamage Feat. Existereo; Anthon; Explosions In The Sky; Para One; Sunn0))); The Thermals; Tokyo Ska Paradise Orchestra; Wilco;
| organisator: Dour |
DOUR: Princess Superstar; Final Fight; Venetian Snares; The Beatnuts; Dirty Fonzy; Uffie & Feadz; Autechre; Israel Vibration; Black Engine Feat. Mick Harris (napalm Death; Scorn) & Zu; Fixmer; Mccarthy; Joe Lally (fugazi); Frank Shinobi; Stones Throw Records Fe; Black Cobra; Busy P; DJ Mehdi; Dropkick Murphys; Erol Alkan; Girls In Hawaii; Justice; Le Peuple De L'Herbe; Length Of Time; Punish Yourself; Sebastian; Sworn Enemy; Terror; The Frames; The Notwist; The Setup; Treponem Pal; Vitalic;
| organisator: Dour |
DOUR: Rjd2; Digitalism Live; Adult.; Rise & Fall; My Little Cheap Dictaphone; The Rapture; High Tone; Hot Chip; Bright Eyes; Improvisators Dub; Jah Shaka Sound System; Technasia Dj Set; Simian Mobile Disco Live; Erase Errata; Clap Your Hands Say Yeah; Motor Liv; Converge; Dave Clarke; Goose; La Kinky Beat; No Means No; Sick Of It All; Skream; Sounds Like Violence; The Horrors; The Rhythm Junks; The Tellers; Walls Of Jericho;
| organisator: Dour |
DOUR: Coldcut Presents Journeys By Vj; Zombie Zombie Feat. Neman (herman Düne) & Etienne Jaumet (married Monk); Dj Hype Feat. Mc Daddy Earl; The Skatalites; Tiefschwarz; The Experimental Tropic Blues Band; Superlux; Kid606; Bonobo Live; The Cinematic Orchestra; Andy C; Goldie; Murdock; Noisia; The Slackers; Wu-Tang Clan;
| organisator: Dour |
DOUR: An Pierlé & White Velvet; Archive; Black Bomb A; Capleton; Colder; Desmond Dekker & The Aces; Dj Cash Money; Ed Rush & Optical; Elephant Man; Fennesz; Haymarket Riot; Hellfish; Islands (ex-unicorns); Jel; Jimmy Edgar; Ladytron Dj Set; Les Trois Accords; M; Agnostic Front; Born From Pain; Do Or Die; High On Fire; Hitch; I Am X; Les Georges Leningrad; Mudhoney; Punish Yourself; The Haunted; Troy Von Balthazar; Unswabbed;
| organisator: Dour |
DOUR: The Faint; The Go Find; 13 & God; Superlux; Pitcho; Psy 4 De La Rime; Elektrash; Le Coktail Du Vice; Poulycroc; Jay Mayhem; Mika; Sizzla; Explicit Samourai; Bright Eyes; Kool Shen; Liars; Ddamage; Alter Ego Clan; Sinik; Anthony B; Hermanos Inglesos; Skati; A Brand; Absynthe Minded; Babylon Circus; Blues Explosion; Giant Sand; Heavy Metal DJ's; Hulk; Killing Joke; Les Georges Leningrad; Levellers; Logh; Madrugada; Nid & Sancy; Soldout; Styrofoam; Supersuckers; The Dallas Explosion; The Fever; The Moon Invaders; The Queers; Tomàn;
DOUR: Barrington Levy; Outside Agency; Martin Luther; Raymondo; Nme Dj’s Feat Alex Heedham; Modey Lemon; La Phaze; Sondre Lerche; A Trak; Mass Hysteria; Radium; Zea; Daniel Darc; Murphys Law; Mickey 3d; Scout Niblett; Ward 21; Flexa Lyndo; Sofa Surfers; The Liv; 25 ta Life; Born From Pain; DAAU; Dälek; Diecast; Entombed; Front 242; Gabriel Rios; Giant Sand; Heaven Shall Burn; Help She Can’t Swim; Hood; James Deano; Jesu; Lawstreet 16; Lefto; Looptroop; Murphy's Law; Napalm Death; Sayag Jazz Machine; Stash; Television; The Wedding Present; The Young Gods;
| organisator: Dour |